Vormingsagenda 2018

Benieuwd naar wat het vormingsnajaar van Formaat te bieden heeft? Je komt het hier allemaal te weten!

Dit zijn de vormingen en data die momenteel vastliggen. We doen ons best om deze agenda zo up-to-date mogelijk te houden, al zijn last-minute wijzigingen altijd mogelijk.

Schrijf alvast in je agenda of schrijf je al in waar mogelijk voor onderstaande vormingen en workshops.

Inschrijven voor vormingen doe je hier.

Alle komende data van RADAR:

  • 24/25 februari: RADAR On Stage in Gent
  • 23/25 maart Chateau RADAR in Hoogveld, Veldegem
  • 6-7 oktober in Leuven (naam tbc)
  • 16/18 november in Provinciaal Vormingscentrum Oostmalle (naam tbc)

Andere vormingen voor vrijwilligers:

Voorzitters.net februari

  • Dinsdag 27 februari – Kortrijk – Reflex
  • Woensdag 21 februari – Torhout – De Troubadour
  • Dinsdag 20 februari – Hasselt – ‘t Geverke
  • Maandag 5 maart – Gent – Ekseekwo
  • Donderdag 22 februari – Asse – ’t Bronneken
  • Dinsdag 27 februari – Aarschot – De Klinker
  • Donderdag 1 maart – Antwerpen – Den Eglantier

Voorzitters.net juli

  • Woensdag 4 juli 2018 – Torhout – De Troubadour
  • Woensdag 4 juli 2018 – Hasselt – ’t Geverke
  • Maandag 9 juli 2018 – Gent – Ekseekwo
  • Maandag 9 juli 2018 – Aarschot – De Klinker
  • Donderdag 12 juli 2018 – Antwerpen – Den Eglantier
  • Donderdag 12 juli 2018 – Kortrijk – Reflex
  • Donderdag 12 juli 2018 – Asse – ‘t Bronneken

Voorzitters.net oktober (telkens van 19u tot 22u)

  • Dinsdag 9 oktober 2018 – Hasselt – 't Geverke
  • Woensdag 10 oktober 2018 – Torhout – De Troubadour
  • Woensdag 10 oktober – Antwerpen – Den Eglantier
  • Maandag 15 oktober 2018 – Gent – Ekseekwo
  • Dinsdag 16 oktober 2018 – Kortrijk – Reflex
  • Asse - datum & locatie tbc
  • Aarschot - datum & locatie tbc

  • EQUIPE.Zakelijk Beheer voorjaar (telkens van 19u tot 22u)

    • EQUIPE. Antwerpen(locatie: Het Scoutshuis, Wilrijkstraat 45, 2140 Antwerpen):
      • Maandag 16 april: algemene jeugdhuiswetgeving
      • Maandag 23 april : vzw-wetgeving met Assist
      • Maandag 30 april: boekhoudkundige verplichtingen met Assist
    • EQUIPE. Genk (locatie: Jeugdcentrum Rondpunt 26)
      • Dinsdag 17 april: Algemene jeugdhuiswetgeving
      • Dinsdag 24 april: Vzw-wetgeving met Assist
      • Dinsdag 8 mei: Boekhoudkundige verplichtingen met Assist
    • EQUIPE. Leuven(locatie: jeugdherberg Blauwput)
      • woensdag 18 april: Algemene jeugdhuiswetgeving
      • woensdag 25 april: Vzw-wetgeving met Assist
      • woensdag 2 mei: Boekhoudkundige verplichtingen met Assist
    • EQUIPE. Turnhout (locatie: De Warande, Warandestraat 42, 2300 Turnhout)
      • donderdag 19 april: Algemene jeugdhuiswetgeving
      • donderdag 26 april: Vzw-wetgeving met Assist
      • donderdag 3 mei: Boekhoudkundige verplichtingen met Assist

    + Zaterdag 3 maart: Train the Trainer EQUIPE (10u tot 17u - binnenkort meer info)

    EQUIPE.Zakelijk beheer najaar (telkens van 19u tot 22u)

    • EQUIPE. Gent (locatie: jeugddienst Gent)
      • Dinsdag 6 november 2018: vzw-wetgeving
      • Dinsdag 13 november 2018: algemene jeugdhuiswetgeving
      • Dinsdag 20 november 2018: boekhoudkundige verplichtingen met Assist
    • EQUIPE. Kortrijk (locatie: Track)
      • Woensdag 7 november 2018: vzw-wetgeving
      • Woensdag 14 november 2018: algemene jeugdhuiswetgeving
      • Woensdag 21 november 2018: boekhoudkundige verplichtingen met Assist
    • EQUIPE. Brugge (locatie: Villa Bota)
      • Donderdag 8 november 2018: vzw-wetgeving
      • Donderdag 15 november 2018: algemene jeugdhuiswetgeving
      • Donderdag 22 november 2018: boekhoudkundige verplichtingen met Assist
    • Animatorcursus

      • 11-16 februari (krokusvakantie)
      • 8-13 april(paasvakantie)
      • 28 oktober – 2 november (herfstvakantie)

      Cursus themabegeleider

      • Dinsdag 5 juni – 9u30 tot 17u
      • Dinsdag 14 juni – 9u30 tot 17u

      Cursus instructeur

      • Weekend 1: 14-16 september
      • Weekend 2: 20-21 oktober
      • Slotweekend: 17-18 november (op RADAR Oostmalle)


      Vormingen voor alle beroepskrachten

      • 15-19 januari - Internationale uitwisseling – Newcastle (UK)
      • 27 januari - Bovenlokale Borrel – Jeugdhuis De Branding, Jette (Brussel)
      • 20 februari – Lezing Stijn Oosterlynck – AP-Hogeschool, Antwerpen
      • 7-8 maart - Opleiding voor Beroepskrachten
      • 18-19 april - Opleiding voor Beroepskrachten
      • 30-31 mei - Opleiding voor Beroepskrachten
      • 7 juni - Dag van de Beroepskracht - jeugdhuisTogenblik, Beveren
      • 17-18 oktober - Opleiding voor Beroepskrachten
      • 5-6 december - Opleiding voor Beroepskrachten
      • Oktober - Postgraduaat in het open jeugdwerk - AP-hogeschool
      • November - LATER ALS IK JONG BEN: Studiedag ‘Jeugdhuiswerk en lokaal beleid’

      Vormingen voor projectmedewerkers

      • 20 maart - Zakelijk beheer binnen bovenlokale projecten
      • 26 april - Inspiratiedag social media

      Vormingen voor jeugdhuizen met een bovenlokaal project artistieke expressie

      • 8-9 september - Werkweekend Under Construction
      • 16-18 november- Under Construction

      Vormingen voor jeugdhuizen met een bovenlokaal project ondernemerschap

      • 1 maart - Haven Meet-Up
      • 2 maart - Haven Meet-Up
      • 20 september - Haven Meet-Up
      • 21 september - Haven Meet-Up
      • 25 september - Haven Meet-Up
      • 29 november - Haven Meet-Up
      • 30 november - Haven Meet-Up
      • 4 december - Haven Meet-Up

      Vormingen voor jeugdhuiswerkers

      • 29 maart – Workshop Vrijwilligersbeleid
      • 8 mei - Workshop Sociale media
      • 20 september – Intervisie
      • 27 september - Intervisie
      • 13 november – Inspiratiedag
      • 15 november – Inspiratiedag

      Vormingen voor jeugdhuizen die inzetten op diversiteit

      • 22 mei – Intervisie
      • 25 september – Intervisie
      • 11 december – Intervisie
      • Meetingpoins – de meetingpoints komen terug in 2018! Data en locaties worden nog meegedeeld

      Een overzicht van de vormingen waarvoor je kan inschrijven vind je hier